מעשה שהיה​

בעיות רגשיות

 

אברמי בן 10 מבני ברק. הגיע למכון לאחר שנים של סבל. אברמי מתקשה בקריאה במשך שנים רבות. וצבר פערים לימודיים רבים. כתוצאה מכך הוא סבל מדימוי עצמי נמוך ותסכולים רבים. הבעיה צברה תאוצה וריבית שלילית. ותופעות ללואי שמסתבכות.  כתוצאה מהפער הלימודי,  אברמי נהפך לילד קשה. והרבה להתקוטט עם אחיו ואחיותיו בבית על כל דבר פעוט. החיים בסביבתו נהפכו לגיהינום. ובכיתה הוא הרבה להתקוטט עם החברים. הם מצידם לא טמנו ידם בצלחת, והשיבו לו מנה אחת אפיים. אך הוא לא הרפה ובזכות כוחו הפיזי השיב להם מהלומה הוגנת. וחוזר חלילה. הדבר הגיע לידי כך שכל כמה שבועות אברמי הושעה מהתלמוד תורה לכמה ימים.

ההורים אנשים פשוטים וטובים. לא בדיוק ידעו כיצד להתמודד. וכאן נכנסו לתמונה "אנשים טובים": סבא וסבתא, דודים ודודות, שכנות, מכרים וידידים. וחלקם הציעו לפנות לטיפולים רגשיים. ההורים אכן קבלו את ההצעה והלכו לתרפיה באומנות, תרפיה במוסיקה, חוגים שונים. רכיבה טיפולית, שיחות נפש, ועוד ועוד. אך כל אלו הועילו מעט מדי, ולתקופה קצרה בלבד. בהשגחה פרטית, ההורים הגיעו למכון הקריאה "דרכי הקריאה", שם הם התקבלו בסבר פנים יפות. הובהר להורים: כי אמנם הם היו מסורים מאוד, ומגיע להם בכנות צל"ש גדול על כך, אך הם טיפלו אך ורק ב"סימפטומים" ולא ב"שורש". ולכן הם קיבלו הנחיה במכון להימנע כרגע לתקופת ניסיון של שלושה חודשים מכל סוג של טיפול רגשי כזה או אחר. שבלאו הכי לא עזר במקרה הספציפי הזה. ולהתמקד אך ורק בקריאה. 

אברמי שחש והרגיש בתת מודע שכאן בעצם הוא מקבל את המענה האמיתי למצוקתו ובעייתו, שיתף פעולה בצורה מדהימה. לאחר שבעה חודשים בלבד, אברמי סיים את כל התהליך במכון. הוא קורא. הוא נבחן על החומר הלימודי. ובונוס נוסף: כל הבעיות הרגשיות והחברתיות נעלמו! 

 

שלח

תודה על פנייתך אלינו.

תודה על פנייתך אלינו.

ניצור איתך קשר בזמן הקרוב.

שדה זה חובה.

שדה זה חובה.

שדה זה חובה.

לקבלת פרטים נוספים, מלאו את הטופס המצורף:

1599-544-544​